  • Mfr # WR86-1424BK
  • Zoro # G816527255
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
14 in
Length
24 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1424BK
Overall Width
14 in
Length
24 in
Overall Height
86 in