  • Mfr # S4-63-2148V
  • Zoro # G8068947
Depth
21"
Height
63"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S4-63-2148V
Width
48"
Depth
21"
Height
63"