  • Mfr # WR86-1430BK
  • Zoro # G116527009
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
14 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1430BK
Overall Width
14 in
Overall Height
86 in
Length
30 in