  • Mfr # WR86-1854BK
  • Zoro # G316528462
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Length
54 in
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1854BK
Dimensions
Length
54 in
Overall Height
86 in
Overall Width
18 in