  • Mfr # WR86-2136BK
  • Zoro # G916529234
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
86 in
Number of Shelves
4
Length
36 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-2136BK
Overall Height
86 in
Length
36 in
Overall Width
21 in