  • Mfr # WR86-2172BK
  • Zoro # G516529894
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Length
72 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR86-2172BK
Country of Origin
China
Dimensions
Length
72 in
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in