  • Mfr # WR86-3072BK
  • Zoro # G216527824
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Length
72 in
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-3072BK
Length
72 in
Overall Width
30 in
Overall Height
86 in