  • Mfr # WR86-3648BK
  • Zoro # G616527486
Color
Epoxy Coated, Black
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Length
48 in
Overall Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-3648BK
Length
48 in
Overall Width
36 in
Overall Height
86 in