  • Mfr # WR54-1460GY
  • Zoro # G816530552
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Gray
Length
60 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1460GY
Length
60 in
Overall Width
14 in
Overall Height
54 in