  • Mfr # WR74-1848C-5
  • Zoro # G416530952
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Length
48 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1848C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Length
48 in
Overall Width
18 in
Overall Height
74 in