  • Mfr # WR54-2442GY
  • Zoro # G616528513
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Gray
Number of Shelves
4
Length
42 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-2442GY
Dimensions
Length
42 in
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in