  • Mfr # WR54-3060GY
  • Zoro # G916529043
Overall Width
30 in
Overall Height
54 in
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-3060GY
Overall Width
30 in
Overall Height
54 in
Length
60 in