  • Mfr # WR63-1854GY
  • Zoro # G616528353
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Height
63 in
Material
Carbon Steel
Length
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1854GY
Overall Height
63 in
Length
54 in
Overall Width
18 in