  • Mfr # AD86-2430GY
  • Zoro # G016529080
Color
Epoxy coated, Gray
Number of Shelves
4
Length
30 in
Overall Height
86 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2430GY
Length
30 in
Overall Height
86 in
Overall Width
24 in