  • Mfr # WR63-2142GY
  • Zoro # G516529078
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2142GY
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
Length
42 in