  • Mfr # S4-74-1830V
  • Zoro # G8069787
/ea
See details
Width
30"
Depth
18"
Height
74"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
S4-74-1830V
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
30"
Depth
18"
Height
74"