  • Mfr # WR86-1472GY
  • Zoro # G216528142
/ea
Key Features
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Number of Shelves
4
Length
72 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR86-1472GY
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Length
72 in