  • Mfr # WR63-2172C-5
  • Zoro # G016529875
Overall Width
21 in
Length
72 in
Number of Shelves
4
Color
Chrome
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2172C-5
Overall Width
21 in
Length
72 in
Overall Height
63 in