  • Mfr # WR86-1872GY
  • Zoro # G116528624
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Length
72 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1872GY
Dimensions
Length
72 in
Overall Width
18 in
Overall Height
86 in