  • Mfr # WR86-2442GY
  • Zoro # G016530833
Overall Height
86 in
Overall Width
24 in
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-2442GY
Overall Height
86 in
Overall Width
24 in
Length
42 in