  • Mfr # WR74-1448WSC
  • Zoro # G716528949
/ea
Key Features
Number of Shelves
14
Length
36 in
Material
Carbon Steel
Overall Height
74 in
Load Capacity
168 bottles
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1448WSC
Length
36 in
Overall Height
74 in
Overall Width
14 in