  • Mfr # WR86-2472GY
  • Zoro # G916527261
Number of Shelves
4
Length
72 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
24 in
Color
Epoxy Coated, Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-2472GY
Dimensions
Length
72 in
Overall Width
24 in
Overall Height
86 in