  • Mfr # WR86-3048GY
  • Zoro # G516527876
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
30 in
Color
Epoxy Coated, Gray
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-3048GY
Overall Width
30 in
Overall Height
86 in
Length
48 in