  • Mfr # WR54-1830C-5
  • Zoro # G416527143
Number of Shelves
5
Overall Width
18 in
Length
30 in
Color
Chrome
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-1830C-5
Overall Width
18 in
Length
30 in
Overall Height
54 in