  • Mfr # WR86-3072GY
  • Zoro # G016527796
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Gray
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-3072GY
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in
Length
72 in