  • Mfr # WR63-1272P-5
  • Zoro # G616526960
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Length
72 in
Overall Width
12 in
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1272P-5
Length
72 in
Overall Width
12 in
Overall Height
63 in