  • Mfr # AD63-1272BK-5
  • Zoro # G716529182
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
63 in
Number of Shelves
5
Overall Width
12 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1272BK-5
Overall Height
63 in
Overall Width
12 in
Length
72 in