  • Mfr # AD63-1430BK-5
  • Zoro # G716530256
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
14 in
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-1430BK-5
Overall Width
14 in
Length
30 in
Overall Height
63 in