  • Mfr # WR54-1824BK
  • Zoro # G8160593
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Depth
18"
Height
54"
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
800 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR54-1824BK
Country of Origin
China
Dimensions
Width
24"
Depth
18"
Height
54"
Overall Width
18 in
Overall Height
54 in