  • Mfr # AD63-3072BK-5
  • Zoro # G016529257
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
30 in
Color
Epoxy Coated, Black
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-3072BK-5
Overall Width
30 in
Length
72 in
Overall Height
63 in