  • Mfr # AD86-2130BK-5
  • Zoro # G716528703
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Length
30 in
Number of Shelves
5
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-2130BK-5
Length
30 in
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in