  • Mfr # AD86-2136BK-5
  • Zoro # G016528441
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-2136BK-5
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in
Length
36 in