  • Mfr # AD54-1248C-5
  • Zoro # G816528535
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Length
48 in
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-1248C-5
Dimensions
Length
48 in
Overall Height
54 in
Overall Width
12 in