  • Mfr # AD54-2172C-5
  • Zoro # G016527871
Number of Shelves
5
Length
72 in
Load Capacity
600-800 lb
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-2172C-5
Dimensions
Length
72 in
Overall Height
54 in
Overall Width
21 in