  • Mfr # AD54-2430C-5
  • Zoro # G716527638
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Length
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-2430C-5
Dimensions
Length
30 in
Overall Width
24 in
Overall Height
54 in