  • Mfr # AD54-3072C-5
  • Zoro # G216528906
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Color
Chrome
Overall Width
30 in
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD54-3072C-5
Overall Width
30 in
Overall Height
54 in
Length
72 in