  • Mfr # AD63-1424C-5
  • Zoro # G116529904
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-1424C-5
Overall Height
63 in
Overall Width
14 in
Length
24 in