  • Mfr # AD63-2148C-5
  • Zoro # G716527591
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Width
21 in
Color
Chrome
Load Capacity
600-800 lb
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-2148C-5
Overall Width
21 in
Length
48 in
Overall Height
63 in