  • Mfr # AD63-2160C-5
  • Zoro # G216528210
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
Color
Chrome
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-2160C-5
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
Length
60 in