  • Mfr # AD63-2442C-5
  • Zoro # G716528710
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Chrome
Overall Width
24 in
Overall Height
63 in
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-2442C-5
Overall Width
24 in
Overall Height
63 in
Length
42 in