  • Mfr # AD54-3648P-5
  • Zoro # G616528599
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Overall Height
54 in
Overall Width
36 in
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD54-3648P-5
Overall Height
54 in
Overall Width
36 in
Length
48 in