  • Mfr # AD63-2448C-5
  • Zoro # G816528603
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Length
48 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-2448C-5
Dimensions
Length
48 in
Overall Width
24 in
Overall Height
63 in