  • Mfr # AD74-1872C-5
  • Zoro # G116527573
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Chrome
Number of Shelves
5
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-1872C-5
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
Length
72 in