  • Mfr # AD86-2136P-5
  • Zoro # G816528511
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Length
36 in
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2136P-5
Length
36 in
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in