  • Mfr # AD74-2136C-5
  • Zoro # G716528086
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Color
Chrome
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-2136C-5
Overall Width
21 in
Overall Height
74 in
Length
36 in