  • Mfr # AD74-2154C-5
  • Zoro # G416528126
/ea
See details
Key Features
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-2154C-5
Overall Height
74 in
Overall Width
21 in
Length
54 in