  • Mfr # AD74-2430C-5
  • Zoro # G516528798
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-2430C-5
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in
Length
30 in