  • Mfr # AD74-3036C-5
  • Zoro # G716528987
/ea
Key Features
Color
Chrome
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Length
36 in
Overall Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
AD74-3036C-5
Country of Origin
China
Dimensions
Length
36 in
Overall Width
30 in
Overall Height
74 in