  • Mfr # AD74-3048C-5
  • Zoro # G316530199
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
30 in
Color
Chrome
Number of Shelves
5
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-3048C-5
Overall Width
30 in
Length
48 in
Overall Height
74 in