  • Mfr # WR74-2448-66106YL
  • Zoro # G516528903
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
12
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
24 in
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2448-66106YL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in
Length
48 in